6 Şubat 2018 Salı

Aradığım Kaliteyi Quantum'da Buldum


10 yıldır protez saç kullanıyorum ve eskiden beri bu teknolojinin gelişimini an be an yakından takip ediyorum. Daha eskiden bir peruk kullanıcısıydım ve protez saç Türkiye'ye ilk gelidğinde ilk yaptıranlardanımdır. Protez saç sistemi gerçekten iyi ve hayatıma çok şey kattı. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Quantum sistem yaptırana kadar istediğim doğallığı elde edememiştim fakat daha iyi bir sistem olmadığından kullanıyordum. Quantum Sistemle aradığım doğallığıda buldum keşke daha önceden olsaydı. Yinede Teşekkürler...  

9 yorum:

 1. Mustafa Kemal çiçek21 Mayıs 2018 15:34

  Demo hair hakkında şikayet bende Quantum sistem protez saç yapmak istiyorum ama gerçekten çok pahalı Protez saç fiyatlarınız burdan demo hair yöneticilerine sesleniyorum ben sizden Quantum sistem protez saç yapmak istiyorum ama biraz indirim yapın kaydım var sizde gelmiştim ordan saç Uzmanı Aycan hanımla görüşmüştüm ������

  YanıtlaSil
 2. Protez saç sisteminde son sistem kullanan tek firma Demo Hair arkadaşlar,Quantum sistem saçların bu kadar güzel olduğuna bende bizzat kullanıcı olarak şahit oldum. yaklaşık 4 ay oldu, hiçbir sıkıntı çekmiyorum herşey muhteşem gidiyor, herşey yolunda, çok teşekkürler Demo Hair ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarık Özgür2 Temmuz 2018 02:02

   Benim aldığım quantum sistem saçım çok güzel ve çok memnunum. firma çok ust duzey ve aynı zaman da kullandığı sistemlerde harika.

   Sil
 3. Merhabalar bende aradığım kaliteyi quantum sistemde bulanlardanım,protez saç yaptırıcam dedğim zaman aklımda binlerce soru vardı acaba nerde yaptırabilirim, nasıl olur, belli olurmu gibisinden birsürü sorularla savaştım. daha sonrasında internetten protez saçların en doğalını arastırmaya calıstım benım için en dogalı ve en saglıklısı olması gerekıyordu. butun arastırmalarımın sonucu beni Demo hair quantum sistem protez saça yönlendirdi. Çok mutluyum demo hairla tanıştıgım ve quantum sistemde saçımı yaptırdığım için. yaklaşık 5 aydır kullanıcısı oldugum protez saçın bakımlarını da kendim yapıyorum üstelik.

  YanıtlaSil
 4. bende protez saç Türkiye'ye ilk gelidğinde ilk yaptıranlardanım o zamanlar çok bu kadar ileri ve gelişmiş bir sistem yoktu şimdi quantum sistem var son teknoloji, kendi saçından klonlayarak yapıyorlar. Demo hair bu sistemi bize getirdiği için çok teşekkür ederim ve demo hair ailesinden çok memnun oldugumu sözylemeden edemicem doğrusu, servisler harika hizmette sınır tanımıyorlar ve en önemlisi profesyönel ve güler yüzlü çalışanları orayı daha da sevmeme sebep oldu. tekrardan teşekkürler demo hair ailesi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok değerli bir firma ve son model saç sistemi, teşekkürler

   Sil
 5. en son sistem demo hair'de ben vallahi çok güvenıyorum o firmaya .. cok tesekkur ederım benı eskı sacıma hayallerımde kı sacıma o yıllarıma geri götürdüğü için saçsızlık cok büyük sorun arkadaslar özellikle iyi yerlerde yaptırın ..

  YanıtlaSil
 6. Burdan metin beye saygılarımı sunuyorum. firma sahibi olmasına rağmen bir çalışan gibi sürekli müşterileriyle iç içe ve sonuç odaklı. iyiki sizinle saçlandım DEMOHAİR.

  YanıtlaSil
 7. zahit kılıç7 Eylül 2018 05:02

  protez saç devri kapandı Quantum devri başladı. ortalıkta saçma salak firmalar dolanıyor en azından 1-2 kaliteli yer varda ayırt edebiliyoruz.

  YanıtlaSil